Hacked ByMechaclaw

 

  Darkwink

  04 Kasım 2011, Cuma

  İzmir

  Ziyaretçi Mesajı
 

selamlar.eskı teneke kutu kullanıcısıyım bı ara bırakmıstım ve yenı urununuz olan hgf plusu 2 aydır tekrar kullanıyorum.hemen hemen butun yorumları okudum.ve gercekten bende yenı hgf nın eskısı gıbı etkılı olmadıgını gozlemledım.ve bır cok kısıde memnunıyetsızlıgını dıle getırmıs.bunları goz onune alıp bu sıteden eskı hgf yı satısa sunmanız mumkun olamazmı acaba?tesekkurler
product manager
en az aynı sonucu alacağınızı bilmelisiniz,düşündüğünüzün tam tersi yeni formdan daha memnun olan sayısı çok fazla
ne yazıkki teneke kutu formu artık yok.

 
  brn_onds@hotmail.com          
 

 

  Hamza Akın

  04 Kasım 2011, Cuma

  Adana

  Ziyaretçi Mesajı
 

msjımın yayınlanmasını istiyorum, ben hgf kullanıyorm,,,,saçlarım 3 ayda dökülmes durdugu gibi ,saç çıkmasındada etkili gerçekten olacakmı bunun garantisini kesinlikle veriyoz diyebilirmisiniz ,,,ve bu ilacı ölünceye kada devamlı kullanmakmı gerek,lütfen mjım cp verirseniz sevinirim?,
product manager
herhangi bir ilaca kesin garanti veriyoruz lafını ancak bitkisel ürünler çıkaran şarlatanlar söyleyebilir.sitede görmüş olmalısınız % 92 olumlu sonuç alırsınız.
hgf yi kullandığınız sürece etkisi devam eder.

 
  fredomm81@hotmail.com          
 

 

  Huseyın Karatas

  28 Ekim 2011, Cuma

  Adana

  Ziyaretçi Mesajı
 

bu ucuncu maılım sıze sorumla ılgılı nedense sorum cevaplanmıyor..hala beklıyorum..bı muddet daha sonra geregını yapacagım
product manager
nereye yazdınız bilemiyorum ama burası günlük cevaplanır
ama ucuz tehdidinizi umursamadığımızı belirtömeliyim gereğini yapın ve bu cümleden sonra bir daha buraya yazmanız onursuzluk olur

 
  karatashsyn@yahoo.com          
 

 

  Sinan Çelik

  25 Ekim 2011, Salı

  Adana

  Ziyaretçi Mesajı
 

merhaba, minoxidil daha önce tansiyon ilacı olarak kullanılıyormuş, sonra saç çıkartıcı özelliği görüldüğü için saç ilacı olarak kullanılmaya başlamış. tansiyon ilaçlarıda erkeklerde cinsel isteksizlik ve iktidarsızlık yaptığı söyleniyor. minoxidil, hgf de de var bu durumda ilerde cinsel isteksizlik ve sertleşmede problemler gibi yan etkileri olurmu? iyi çalışmalar.
product manager
bu güne kadar bu konuda sorun yansımadı

 
  kralvesovalye@hotmail.com          
 

 

  Hülya Yıldırır

  17 Ekim 2011, Pazartesi

  Adana

  Ziyaretçi Mesajı
 

yorumları okudum ve gercekten bu ılacı yenı alacam okadar ılaclar kullandımkı hıc bı fayda goremedım yanlısca bu alacam urunu ısalah banada bı faydası olur yanlarım cok dokuldu acıldı acaba spreyı bı tarafına ayrı 4 defa sıkacam bıtarafına dort defamı bana yardımcı olursanıs sevınırım saygılarımla
product manager
düşündüğünüz gibi uygulayabilirsiniz ancak şunu bilmelisiniz;bayanlarda yanlardan dökülme daha çok saçların sıkıca arkada bağlanmasından kaynaklanır böyle bir durum varsa artık bağlamamalısınız.

 
  ali700_700@hotmail.com          
 

 

  Ömer Dicle

  16 Ekim 2011, Pazar

  Sivas

  Ziyaretçi Mesajı
 

biotin hapıkullandım fakat saçlarım haricinde vicuttaki kıllarında uzamasına neden oldu bu durum daha sonra düzelecekmi gerçi ilacı kullanmayı bıraktım 5000 mcg idi günde 1 tane alıyordum fakat kıllarda uzayoınca bıraktım tekrra kıssalacakmı.
product manager
seyrekte olsa bazı h***as kişilerde bu durum görülebiliyor yada kişi yanlışlıkla böyle algılayabiliyor,böyle bir durumda ilacın kesilmesinden 1-2 ay sonra eski haline döner.

 
  odicle807@msn.com          
 

 

  DUYGU VURAL

  12 Ekim 2011, Çarşamba

  Adana

  Ziyaretçi Mesajı
 

hgf plus spreyin içeriğinde minioxidil ve finansterid maddeleri bulunurmu bulunursa %kaç oranlarında vardır? ayrıca biotin 300 mcg günde 1 tane alınması bu ürünle yeterli ve etkiili olurmu ne kadar almalıyız?
product manager
hgf formülü oluşturulurken eklenen ürünler % 5 minoxidil ve % 0.3 finasterid etkinliği elde edilecek düzeyde olması sağlandı,300 mcg biotin genelde sadece saç kalitesini artırmaya yönelik önerilir saçınızda sorun varsa sorunun şiddetine göre günde 1000-2000 mcg almanız önerilir.

 
  sentinus_moira@hotmail.com   sentinus_moira@hotmail.com        
 

 

  SALİH

  11 Ekim 2011, Salı

  DiyarBekir

  Ziyaretçi Mesajı
 

mrb.lar benım saçlarım önden arkaya doğru hafif bir seyrelme var belli bir bölge olmadan orantılı olarak seyrelmiş, saçlarımda kepek yok ve şuan bi sarımsak şampuanı kullanıyorum dökülen şaçlarımda ilk dikkatimi çeken sanki makasla kesilmiş gibi yani düşen saçın başı ve kökünü ayırt edemezsiniz bide saçlarım çok kalın ve sert yapılı adeta fırça gibi :) şuan saçlarımda dökülme çok az oluyor sadece sarımsak şampuanını kullanırsam eski saçlarıma kavuşurmuyum yoksa tavsiye edebileceğiniz herhangi bi ürün var mı biraz yumuşak olsun istiyorum saçlarım…tşk…
product manager
sarmısaklı veya herhangi birşeyli şampuan saç dökül***ze anlamlı derecede etkili olmaz çünkü uygulamadan sonra 1-2 dakikada yıkıyorsunuz.gerçekten dökülme varsa bilimsel ürünler kullanmalısınız.

 
  m.s.karakoc@hotmail.com          
 

 

  Ömer Dicle

  11 Ekim 2011, Salı

  Sivas

  Ziyaretçi Mesajı
 

sayın yetkili hgf plus 30.09 gün ve ayından beri kullanıyorum ama aşırı bi dökülme var çok büyük umutlarla istedim bu ilacı fakat baya baya şevkim kırıldı hatta korkmaya başladım iyice kel kalacam diye bu dökülme nin kesileceği bi zaman varmı yoksa kullanmayımı bırakmalı. diğer sorum hgf eğer bu durum geçici bidurum ve kelleşmeyeceksem iyice ve kullanmaya devam etmeliysem hgf nin şampuanı nezaman çıkacak hani çok yakında çıkacak deniyordu spreyin kullanımı diplere yedirmek çok zor oluyor. diğer bi sorum gerçi açıklamasını yapmışsınız ama çelişkide kaldım başka bir yorumla para iadesini yapıyormusunuz yapıyorsanız hangi şartlarda yapıyorsunuz kullandığımız hgf plus şişelerinimi geri yollamalıyız. diğer sorum acaba ürünler gönderildiği zaman neden daha muhafazalı malzemelerin içine konmuyor 2 sefer ürünü iade etmek zorunda kaldım çünki hep akmıştı buna bi çözüm bulsanız çok iyi olur.
product manager
bu gurup bilimsel ürünlerde geçici olarak dökülmede artış olabilir süre çok değişken 2-6 hafta sürebilir ancak dökülenlerin hepsi daha kaliteli olarak geri çıkar.
burdan satış yapılmadığı için ücret iadeside olmuyor ama sorunlu ürünleri çözebiliyoruz.
hair pharmanın ürettiği biotin ve saw palmetto içeren sawpoo şampuanı var.

 
  odicle807@msn.com          
 

 

  Kenan

  10 Ekim 2011, Pazartesi

  Ankara

  Ziyaretçi Mesajı
 

iyi günler ben yaklaşık 1,5 senedir günde iki kere hgf kullanıyorum. ve 1/4 prosgar+2.5 biotin kullanıyorum son 1 aydır günde 1 defa hgf kullanmaya başladım. ama saçlarım aşırı dökülüyor acaba bu durum hgf nin teke düşmesindenmi yoksa mevsim değişmesindenmidir. ne yapmalıyım acaba?
product manager
zaman zaman dökülmede artış olabilir ama hgf nin azaltılmasıda etkili olmuş olabilir kesin bir şey söylemek zor.

 
  kenan_barut@windowslive.com   kenan_barut@windowslive.com        
 

 

  Burak Ak

  09 Ekim 2011, Pazar

  Balıkesir

  Ziyaretçi Mesajı
 

selam. hgf spreyi kulandıktan sonra yıkamakamasak gün içinde ne olur yani uzun süreli saçta kalırsa zararı varmıdır.
product manager
ilk 4 saatten sonra etkisi biter ama sakıncası yok.

 
  bu_rak_65@hotmail.com          
 

 

  Ali Çeçen

  07 Ekim 2011, Cuma

  İstanbul

  Ziyaretçi Mesajı
 

merabalar ben 21 yaşındayım , benim normalde saçlarım ga yet sık ve iyi , geçen seneye kadar 1 yıldır saç düzleştirici maşa kullandım ve uzatmıştım sonra 1 yıl kullandıktan sonra bıraktım ve saçlarımı kestirmeye karar verdim baktımki önlerden biraz seyrelme olmuş çok belli olmuyor fakat dikkatli bakınca seyreklikler gözüküo acaba bu ilacı kullanırsam dökülen saçlar tekrardan çıkarmı ve ömür boyu kullanmaya gerek var mı?
produkt manager
% 92 ihtimalle belirgin değişiklik gözlersiniz,aslında daha önemlisi bundan sonraki kaybınızı durdurursunuz.

 
  tonyreno20@hotmail.com          
 

 

  Ahmet

  01 Ekim 2011, Cumartesi

  Osmaniye

  Ziyaretçi Mesajı
 

ben bunu 20 günden beri kullanıyorun etki edeyor ama bazı sebeblerden dolayı günde iki kere kullanamıyorum günde bir kere kullansam yine etkide bi sorun cıkar mı daha dogrusu etki edr mi
product manager
evet aynı etkiyi elde edebilirsiniz ama etki gecikir.

 
  shn_acun@hotmail.com          
 

 

  ÖMER KANDEMİR

  30 Eylül 2011, Cuma

  Adana

  Ziyaretçi Mesajı
 

hgf spreyi yaklaşık 1 aydır kulanıyorum saçlarım daha fazla dökülmeye başladı sonradan daha gürm cıkıcak dökülecek olan saçlarımı döküyor yoksa yan etkisimi var anlamadım korkar oldum ama kullanmaya devam ediyorum ne yapmalıyım
product manager
saç dökülmesini süt dişinin kalıcı dişle değişimine benzetebilirsiniz kullanmaya devam ederseniz alttan daha kaliteli olarak yenisi çıkacaktır.

 
  kandemir-_-@hotmail.com       k4ndemir@gmail.com    
 

 

  Kerimgürel

  20 Eylül 2011, Salı

  İzmir

  Ziyaretçi Mesajı
 

merhaba ufak bir sorum olacak size ben hgf kullanıyorum ama son günlerde. saçım çok kaşınıyor acaba yeni saç oluşumu gerçekleşiyor.
product manager
köklerin canlanmasından olabilir ama ciltteki kuruluktanda olabilir.

 
  kerim1975@windowslive.com          
 

 

  Mehmet

  03 Eylül 2011, Cumartesi

  Konya

  Ziyaretçi Mesajı
 

triethanolamine:bu madde için kansorejendir deniliyor doğrumudur
product manager
internette bu tür yazılar var ama güvenilir bilimsel kaynak pub med de böyle bir bilgi yok.

 
  yesil_21985@hotmail.com          
 

 

  KEMAL

  30 Ağustos 2011, Salı

  Düzce

  Ziyaretçi Mesajı
 

1-bu losyonda minox+finas varmı yoksa aynı etkide başka şeymi var.2-bildiğim finas dht oluşumunu ağızdan alınınca engelliyor.saç kökündeki oluşmuş dht yi nasıl yok ediyor anlamadım bu nasıl bir maddedir.3-minox belli zaman sonra etkisini yitiriyor ve minox varsa içeriğinde bu losyonun minox kadar bir etkisi zaten olacaktır,minoxdan daha iyi bir maddemi kullanılıyor da etki % 92 oluyor.4.biyotin saça direk uygulandığında oral yolla alındığı gibi nasıl etki yapabilir neden içeriğinde bu var.cevap için tesekkürler....
product manager
içerdiği bileşenler sayesinde % 92 lik bir olumlu sonuç yüzdesi vardır,bu şekildeki kombinasyonlar için genelde bu istatistiki sonuç verilir.
biotin oral alınabilir ama gerek tırnak gerek cilt ve gerekse saç kalitesi için bölgesel kullanımı vardır.

 
  kemalzkn@hotmail.com          
 

 

  İlhan Sessiz

  29 Ağustos 2011, Pazartesi

  Samsun

  Ziyaretçi Mesajı
 

iyi günler ürünlerinizi araştırıyrm fakat bir sorumun yanıtını bulamadım, bu ürünü yani hgf spreyi aldıgımda ne şampuanı kullanacagım? biliyorsnuz ki bazı şampuanlar da saç döküyor.. ya da şampuan kullanmama gerek var mı yalnızca suyla mı yıkamalıyım.. ? cevabınız için şimdiden tesekkür ederim.
product manager
sadece suyla saçınızı temizleyemezsiniz.şampuanların çok önemi yok ama biotinli şampuan saçı besler bunu tercih edebilrisiniz.

 
  baziinsanlar@hotmail.com   baziinsanlar@hotmail.com        
 

 

  Mutlu Uzun

  28 Ağustos 2011, Pazar

  Erzincan

  Ziyaretçi Mesajı
 

hgf saç ürününü yaklaşık iki senedir kullanıyorum fakat herhangi bir etkisini görmedim. her defasında daha sonra bir bir etki gösterir düşüncesi ile ürünü kullanmaya devam ettim fakat bir faydasını göremedim. bazı internet sayfalarında para iade garantisinden bahsediyor. hgf nin böyle bir hizmeti var mı , ürünü yaklaşık iki senedir para harcamaktayım dolayısı ile maddi zararım vardır. bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz, ürünü kullanmayı bırakmayı düşünüyorum,ürününüzle ilgili herhangi bir kötü yorum yapmak istemiyorum belki bende etki gösterme miş olabilir fakat faydalı bir ürün olabilir teşk.
product manager
hgf % 92 ihtimalle olumlu sonuç verir ve kullanıcıların % 8 kadarında etkisiz kalabilir bu durumda ürünü kullanmanın anlamı olmayacaktır,bu bütün bilimsel saç ürünleri için geçerli bir durumdur ve kullanmaya başladıktan 3 ay sonra buna karar verilebilir.ilk 3 aylık kullanım sonunda bunu belirtip kullandığınız ürünlerin şişesini gönderseydiniz 3 aylık kullanım bedeliniz ödenirdi.bir kullanıcının farklı satış yerlerinden 6 defa ücret iadesi alarak kullanmaya devam etmesi şeklindeki suistimaller sebebiyle ücret iadesi uygulaması kaldırılmıştır.

 
  tektabanca54@hotmail.com          
 

 

  Kenan

  23 Ağustos 2011, Salı

  Ankara

  Ziyaretçi Mesajı
 

sayın yetkili 1 seneyi geçkindir hgf kullanıyorum ve ayrıca biotin+proscar1/4 kullanıyorum size 3 sorum olacak: 1) hgf plusın çıktığında 1 paket almıştım ve içindeki sıvının rengi kırmızıya yakındı. şu aralar bir paket aldım ve sıvının rengi sarı bir değişim mi yaptınız? saç dökülmem arttı 2) yakın bir zaman önce miğdeyle ilgili bir sorun yaşadım ve doktar bana ilaç verdi saç ilaçlarımla birlikte kombine olarak kullandığımda saç dökülmem nerdeyse sıfıra yaklaştı, acaba kullandığım miğde ilacının bir etkisi varmı? 3) malum ramazan ayı, oruç tutmak yeterli besleneme meyi beraberinde getiriyor acaba bu durum saç dökülme sayısını artırırmı? son zamanlarda arttı saygılar
product manager
hgf den farklı bir rengi var (biotin sebebiyle) ama kendi içinde sabittir.
mide ilaçlarının saç üzerinde bilinen bir etkisi yoktur
ramazanda besnelme dengesi değişir ama bunu beslenme bozukluğu olarak değerlendiremeyiz yani saçınıza zarar vermez

 
  kenan_barut@windowslive.com   kenan_barut@windowslive.com        
 

 
[««][«] 1.2.3.4.5. [»][»»]  [Toplam: 25 » 3. Sayfa]
Dün : 5     |     Bugün : 0     |     Online Ziyaretçi : 1     |     Toplam Ziyaretçi : 35405     |     Onay Bekleyen : 560     |     Toplam Mesaj : 1041