Neden HGF

Neden HGF sorusunun cevabı etki spektrumunun genişliğinde yatmaktadır.

hgf-plus

Saç dökülmesi özellikle erkeklerde en sık rastlanan kozmetik sorundur. Genellikle kozmetik sorun gibi görülse de tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır. Çok sayıda kullanıcısı olması nedeniyle piyasada en fazla çeşit saç çıkarıcı ürünlerde bulunur. Bu kadar ürün olmasının temel nedeni farklı etkilere sahip olmalarıdır, bunun yanı sıra çoğunun işe yaramaması da tüketicinin ürün değiştirmesine neden olmaktadır.

HGF tüm bu ürünlerden içerik ve etki olarak çok farklıdır. En büyük özelliği lokal uygulanan başka hiçbir ürüne ihtiyaç duyulmamasıdır. HGF Sprey kullanırken şampuan, besleyici hap gibi ek hiçbir ürün kullanmak gerekmez.

İçeriğindeki % 0.6  finasteride eşdeğer herbal ürünler, % 5 minoxidile eşdeğer herbal ürünler, %1.5 oranında yoğun biotin (B7 vitamini) ve diğer besleyici bitki özleri sayesinde saçınızın ihtiyacı tümüyle karşılanmakta, saçlı deri kanlanması artırılmakta ve dökülmeye sebep olan DHT oluşumu engellenmektedir.

Bu içeriği ve etkileri sayesinde % 92 kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır.

Saçlı deri sorunlarının çözüp cilt besleyici bitkisel ürünler sayesinde kepeklenme, kaşıntı ve yağlanma düzeyini normal seviyelere çekerek cilt kalitesini artırmaktadır.

sac-dokulmesi-hgf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HGF Sprey © 2018